Forum

BF V wrażenia  

RSS
grifos
(@grifos)
Plutonowy Battlefield Veteran

Jako że zakupiłem tą grę, wyleje tu swoje przemyślenia.

Optymalizacja - jest o wiele lepsza niż w bf 1 [na maxa wszystko ustawione i sporadycznie dropy klatek zaliczam]

Grafika - przyjazna dla oka , jednak dalej niekiedy jest problem z dostrzeżeniem przeciwnika.

Mapy - jak na razie za mało ich jest i są takie sobie po prostu [Arras , Rotterdam i Dewastacja najlepsze z wszystkich dostępnych] Hamada to kpina ... nic się tam nie dzieje.

Bronie - te które mam dostępne na początku są mizerne w porównaniu do ekwipunku osób które już odblokowały co się dało. Wiem, że trzeba przyzwyczaić się do tego wszystkiego i odblokować . Jednak różnica jest za duża. Jest o wiele trudniej kogoś dopaść , a jak już masz kogoś na widelcu to nie ma szansy żeby przeżył. Koniec z super akcjami typu 1 vs 5 w pomieszczeniu. Strzały znikąd też są wkurwiające.... niby teren za plecami czysty , a jednak jakiś dziad z oddali potrafi zwykłym karabinem przez grzbiet przejechać. A Czołgi to już kurwa... kpina.

Spotowanie - w tym wydaniu jest chujowe .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 8 kwietnia 2019 09:19
grifos
(@grifos)

Fajny patent jest z ratowaniem członków drużyny. To naprawdę duży plus.

Ograniczenia amunicji też dość ciekawe rozwiązanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 8 kwietnia 2019 10:01
nightcom
(@nightcom)
Chorąży Battlefield Veteran

Grafika - przyjazna dla oka , jednak dalej niekiedy jest problem z dostrzeżeniem przeciwnika.

zgadzam sie w 100%

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 8 kwietnia 2019 16:17
grifos
(@grifos)

Trochę pograłem i może aż tak źle nie będzie. Nawet zaczyna mi się podobać, hehehe.

Pogrzebałem w ustawieniach grafiki i ustawiłem prawie wszystko na minimum. Przeciwnicy lepiej widoczni są, i magiczny przyrost fps zaliczyłem [W BF1 to nie działa...]

Drzewka broni dają rade 😉

Zacząłem wykonywać zadania codzienne, co by uzyskać więcej hajsu do zakupów.

Szkoda że tak dużo podejrzanych osób gra... no i nie można zmieniać stron co jest irytujące...

Jeszcze wiele muszę ogarnąć w tej grze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16 kwietnia 2019 21:02
nightcom polubił
grifos
(@grifos)

zapomniałem napisać. Fajnie że tak duzo pojazdów jest w grze, jednak czołgi .... jak dla mnie są zbędne 😉

Fajny motyw z transportowaniem dział w dowolne miejsca na mapie .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18 kwietnia 2019 15:38