Forum

Mając 40 lat to już...

Mając 40 lat to już nie wypada grać? A może 50?  

RSS

nightcom
(@nightcom)
Porucznik Battlefield Veteran
12 października 2019 11:59  

Jakiś czas temu gadałem z @Loki na TS3 że może wiek już nie ten, a może taki wiek sie zbliża? Dziś przeglądam Reddit i oto taki temacik się nasunął

I play games every night. And yes, I am 40 🙂 from gamingpc

Moim zdaniem należy robić to co się lubi, a czy masz 40, 50 czy 60 lat to nie ma najmniejszego znaczenia

OdpowiedzCytat
LOKI
 LOKI
(@loki)
Plutonowy Battlefield Veteran
13 października 2019 12:43  

Mówiłem to w kontekście "że coraz mniej gier czy filmów mi się podoba" = im starszy się robię tym trudniej mnie zadowolić... :D.  A grać będę do póki będę w stanie obsługiwać myszkę ;).

Oglądałem film "Anna" - słabe (tylko babeczki fajne 😉 ). Oglądałem "Mroczna Phoenix" - bardzo słabe. To takie dwa ostatnie przykłady jak "wybredniejszy się stałem".

OdpowiedzCytat
grifos
(@grifos)
Chorąży Battlefield Veteran
13 października 2019 15:37  

anna nawet dobra była. jednak raziło w oczy niedbalstwo. niby lata 90 , a wiele scen było robione na odpierdol.... nowe samochody z xxi wieku , banery i takie tam. niby szczegół ...

OdpowiedzCytat
LOKI
 LOKI
(@loki)
Plutonowy Battlefield Veteran
13 października 2019 16:53  

Babeczka o wadze max 50k z rękami grubości "pompki do roweru" miotała ruskimi żołnierzami (pewnie niejeden odpowiednio wyszkolony) jakby byli z kartonu......  reżysera za bardzo poniosła fantazja 😀

OdpowiedzCytat
nightcom
(@nightcom)
Porucznik Battlefield Veteran
13 października 2019 16:56  
Wysłany przez: @loki

Babeczka o wadze max 50k z rękami grubości "pompki do roweru" miotała ruskimi żołnierzami (pewnie niejeden odpowiednio wyszkolony) jakby byli z kartonu......  reżysera za bardzo poniosła fantazja 😀

A Nikita? A Red Sparrow? Kogo Ty tam chciales Pudziana? wybrzydzasz i tyle 🙄 

a co do dziewczynek wadze 50kg i rekoma jak "pompki do roweru"...nigdy nie lekceważ Tekwondo 

nie wspominajac Kung Fu i Thai Box

OdpowiedzCytat