Forum

Laptop  

RSS

grifos
(@grifos)
Plutonowy Battlefield Veteran
25 lutego 2019 08:51  

Macie jakiś pomysł na używany laptop max do 1200. w okolicach maja będę przymierzał się do zakupu.

Laptop dla córki do yt , jakiś tam gierek  [sims ?] i obsługi tableta graficznego  + oprogramowanie [Medi Bang pro , paint sai tool i tym podobne]

Temat był edytowany 4 tygodnie temu przez nightcom

OdpowiedzCytat
Tagi Tematów
nightcom
(@nightcom)
Chorąży Battlefield Veteran
25 lutego 2019 18:16  

ja bym celował w jakiś i5 + karta zewnętrzna (znaczy sie w środku ale nie zintegrowana) - zawsze jest lepsza niż zintegrowana. Nie wiem jakie ceny w PL są takich laptopów ale poszukaj jak pisałem i5 i jakaś karta nie zintegrowana, no i 8GB ram.

-edit-

Tak patrzyłem na Alledrogo i np Dell Inspiron 3558 i5 8GB RAM i Geforce 920M wypada ok, ale cena 1349zł. Poniżej masz też filmik który pokazuje ile FPS na Sims osiągniesz używając kart Geforce 920M, 740M i 830M

OdpowiedzCytat
grifos
(@grifos)
27 lutego 2019 11:04  

Powiem że kiedyś korzystałem z grafy zintegrowanej w moim cpu [HD 4600] i w simsach dawała radę. BC2 elegancko śmigało.

Osobiście wolałbym skrzynkę zmontować  , większe pole do modernizacji. jednak żona stoi na przeszkodzie.

OdpowiedzCytat
nightcom
(@nightcom)
Chorąży Battlefield Veteran
27 lutego 2019 20:53  

a nie no ja wierze że śmiga na takiej grafice, nie mówiłem że jest zła ale lepsza jest zewnętrzna. Zresztą za 1200zł to może faktycznie lepiej nowszej generacji procka ale grafa zintegrowana...jak znajdziesz jakiegoś to zapodaj tu to będzie łatwiej ocenić co pójdzie na nim 😉 

OdpowiedzCytat
LOKI
 LOKI
(@loki)
27 lutego 2019 21:53  

Zintegrowana grafika do grania nie jest - moja żonka ma lapka ze zintegrowaną grafiką ale gra w starych setlersów :D.

Plusy "integry" to że nie żre baterii i tyle. Z gier pójdą na niej jakieś starocie lub mało wymagające tytuły typu "Minecraft".

W lapku ważne żeby SSD był - teraz bez niego to kaplica 😉

OdpowiedzCytat