Forum

Assassin's Creed Od...

Assassin's Creed Odyssey -50% do 04.04.2019  

nightcom
Battlefield Veteran
(@nightcom)
Porucznik

Assassin's Creed Odyssey to dziesiąta główna odsłona bestsellerowego cyklu sandboksów zapoczątkowanego w 2007 roku. W przeciwieństwie do poprzednich części serii, które były grami akcji, omawiana produkcja wykonała silny zwrot w stronę gatunku RPG, upodabniając się do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Przemierzając antyczną Grecję, gracz m.in. podejmuje wybory moralne w misjach, odgrywa postać w interaktywnych dialogach i awansuje na kolejne poziomy doświadczenia. Za powstanie tytułu odpowiada znajdujące się w Quebec wewnętrzne studio firmy Ubisoft, które korzystało z pomocy wielu innych oddziałów tego francuskiego wydawcy.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

Odpowiedz
2 Odpowiedzi
grifos
Battlefield Veteran
(@grifos)
Plutonowy

kiedyś zagrałem w pierwszego asasyna.. na tym zakończyłem swoją przygodę z tym tasiemcem

Odpowiedz
1 Odpowiedz
nightcom
Battlefield Veteran
(@nightcom)

Porucznik
Wysłany przez: grifos

kiedyś zagrałem w pierwszego asasyna.. na tym zakończyłem swoją przygodę z tym tasiemcem

Ja tak samo miałem, no może po drugim zakończyłem, ale jak była promocja Black Flag (już jakiś czas po premierze) to kupiłem. Ogólnie szukałem czegoś ala Wieśka żeby w niedziele na TV sobie pograć z wyrka i tak po recenzjach wyszło że któryś Assassin (Black Flag) jednak jest inny i miodzio i oh i ah...nie żałuje. Tak samo wyszło z Odyssey, poczytaj albo @Loki spytaj jego syn pyka....no ale może komuś nie przypasić jak Apex @Gob3k 😆 , jak kto woli 😀 

Odpowiedz