Forum

Dobrze zapowiadajac...

Dobrze zapowiadajace się gry w 2019 roku  

LOKI
 LOKI
Battlefield Veteran
(@loki)
Plutonowy

THE OUTER WORLDS

Odpowiedz
9 Odpowiedzi
grifos
Battlefield Veteran
(@grifos)
Plutonowy

Wygląda świetnie. Będzie grane

Odpowiedz
1 Odpowiedz
Administracja
Admin
(@bfvadmin)

Plutonowy
Wysłany przez: grifos

Wygląda świetnie. Będzie grane

ja na Residenta to czekam tylko mam nadzieje ze nie zawiedzie kolejne wydanie jakaś kiszką  🙄 

Odpowiedz
LOKI
 LOKI
Battlefield Veteran
(@loki)
Plutonowy

Klimatyczny tytuł dla twardzieli co lubią ponapierdzielać toporem i upuścić hektolitry juchy oraz usłyszeć jęki konających przeciwników... 😎   A - i chyba będzie jakiś multiplayer 😉

Odpowiedz
grifos
Battlefield Veteran
(@grifos)
Plutonowy

RE 2 to pewniak. Kolejną grą która muszę zaliczyć to nowe Metro .

Zdjęcia nad adaptacja filmowa zostały wstrzymane,  amerykanie chcieli zrobić to po swojemu ...

https://www.ppe.pl/news/128039/film-metro-2033-wstrzymany-prawa-wrocily-do-gluchowskiego-bo-producenci-chcieli-umiejscowic-akcje-w-ameryce.html

Odpowiedz
Administracja
Admin
(@bfvadmin)
Plutonowy

Niom powiem wam ze jest na co czekac, Rune Ragnarok tez wyglada miodzio ale zeby kurna Online byl, bo z kompem grac to troszke kicha...no chyba ze Witcher albo Assassin  😎 

Odpowiedz
LOKI
 LOKI
Battlefield Veteran
(@loki)
Plutonowy

Naprawdę dobry trailer - pewnie będzie dobra gra na PS4 - data wydania dopiero 2020.

Gdyby gry robili tak dobre jak niektóre trailery.....

Dla tej gry jeszcze jest kilka innych równie dobrych trailerów - polecam obejrzeć.

Odpowiedz
LOKI
 LOKI
Battlefield Veteran
(@loki)
Plutonowy

Takie moje spostrzeżenie, iż niestety w 2019 roku nie widać fajnych gier do grania w trybie Multiplayer czy Co-op.

Przejrzałem zapowiedzi i wygląda to słabo - będzie kilka fajnych singli ale do grania w ekipie to nie bardzo - wynika z tego, że zostaniemy z tym w co już gramy (Escape From Tarkov, PUBG, ROE, WoT, Fallout 76) oraz Battlefield V w którego na razie tylko Night pyka. 

Odpowiedz
1 Odpowiedz
Administracja
Admin
(@bfvadmin)

Plutonowy
Wysłany przez: LOKI

Takie moje spostrzeżenie, iż niestety w 2019 roku nie widać fajnych gier do grania w trybie Multiplayer czy Co-op.

Przejrzałem zapowiedzi i wygląda to słabo - będzie kilka fajnych singli ale do grania w ekipie to nie bardzo - wynika z tego, że zostaniemy z tym w co już gramy (Escape From Tarkov, PUBG, ROE, WoT, Fallout 76) oraz Battlefield V w którego na razie tylko Night pyka. 

Może pojawi sie jakis Early Access  :mrgreen: 

Odpowiedz
LOKI
 LOKI
Battlefield Veteran
(@loki)
Plutonowy

co raz bardziej popularne to "Early Acces"....

- World of Tanks ze 2 lata graliśmy w "ea"

- PUBG - 1 rok grania w "ea"

- Escape From Tarkov - pól roku grania w "ea"

- War World 3  - 1 miesiąc grania w "ea"

- Ring of Elisium - 2 m-ce grania w "ea"

Ta tendencja nie wygląda najlepiej  😀 . Niech się wezmą do roboty i kutwa zrobią grę w 100% która będzie działała jak trzeba no i będzie dobra w trybie multi lub co-op 😀

Odpowiedz